Örnek Dubai Vizesi2024 Yılı için güncel kısa süreli Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai vize ücreti 4400 TL'dir. Uzun süreli ve çok girişli BAE / Dubai vizeleri fiyatlarıda aşağıdaki gibidir. Gerekli olan evrakları temin edip size uygun olan Dubai vizesi türüne Dubai vize başvurusu sayfamızdan online olarak yapabilir Dubai vize ücretinizide Kredi Kartınızla başvurunuzu yaptıktan sorna online olarak ödeyebilirsiniz. BAE/ Dubai vize ücreti T.C. vatandaşları için sabit olup, her başvuru sahibi için (Çocuk ve Bebekler dahil) ayrı ayrı vize ücreti ödenmesi gerekmektedir.

T.C. Oturum kartı olan yabancı uyruklu vatandaşlardan belirtilen Dubai vize ücretine ek olarak masraf alınmaktadır. Yabancı uyruklu T.C. oturumu olan vatandaşların acentamızla iletişime geçip Dubai vize fiyatı ile ilgili bilgi almaları gerekmektedir. 

Alınan vize Birleşik Arap Emirliklerine bağlı olan 7 emirliğin (Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn) tümünde geçerli olup, dilediğiniz emirlikten ülkeye girişte sorunsuzca kullanılabilir.

BAE / DUBAİ VİZE ÜCRETİ NASIL ÖDENİR?

Dubai vizesi başvurunuzu yaptıktan sonra Dubai vize ücretini banka kartı, kredi kartı veya Havale/EFT olarak yapabilirsiniz. Dubai vizesi başvurularınız ödemenize istinaden işleme alındığı için vize başvurunuzu yapmış olsanız dahi Dubai vizesi ücretini ödemeden başvuru işlemleriniz tamamlanmış sayılmayacaktır. Vize başvurunuz Dubai Göçmenlik Ofisi sistemine yapıldıktan sonra iptali ve vize ücretinin iadesi mümkün olmayacaktır.

(BAE) Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai vize ücretleri

  • 30 Günlük tek girişli vize ücreti 4400 TL'dir
  • 30 Günlük tek girişli EKSPRES vize ücreti 8500 TL'dir (Aynı gün onay ''Para İade Garantili'')
  • 30 Günlük çok girişli vize ücreti 9000 TL'dir
  • 60 Günlük tek girişli vize ücreti 9700 TL'dir
  • 60 Günlük çok girişli vize ücreti 11300 TL'dir


Dubai / Birleşik Arap Emirlikleri Vize Türleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

29 günlük tek girişli Dubai vize 4400 TL
Alındığı tarihden itibaren 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 29 gün kalış hakkı verir ve tek giriş çıkış için kullanılır. (İşlem Süresi : 2-3 iş günü)

29 günlük tek girişli EKSPRES Dubai vize 8500 TL
Alındığı tarihden itibaren 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 29 gün kalış hakkı verir ve tek giriş çıkış için kullanılır. (İşlem Süresi : Aynı Gün Onay)

29 günlük çok girişli Dubai vize 9000 TL
Alındığı tarihden itibaren 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 29 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 29 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur. (İşlem Süresi : 2-3 iş günü)

60 günlük tek girişli Dubai vize 9700 TL
Alındığı tarihden itibaren 58 günlük geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 60 gün kalış hakkınız bulununur ve tek giriş çıkış için kullanılır. (İşlem Süresi : 2-3 iş günü)

60 günlük çok girişli Dubai vize 11300 TL
Alındığı tarihden itibaren 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 60 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 90 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur. (İşlem Süresi : 2-3 iş günü)