Dubai Online Vize Başvuru Formu

Dubai vizesi için yapacağınız başvuruları online sayfamız üzerinden gerçekleştirebilir ve kısa süre içerisinde dönüş alabilirsiniz. Bilgilerinizle birlikte vize evraklarınızı yükleyin, gerisini bize bırakın.

1- Kişisel Bilgileriniz


 

2- İletişim Bilgileriniz


✓ Uygun
Lütfen geçerli bir numara girin

3- Seyahat Bilgileriniz

Vize Türü
Vize Ücreti : 750 TL

4- Evrak Yükleme
Dubai; Birleşik Arap emirliklerini oluşturan 7 emirlikten birisidir. Birçok turistik ve iş hayatı ile ilgili potansiyeller barındırmaktadır. Yapılan yatırımların kar getirmesi, ülkemizde üretilen ürünlerin iyi fiyattan alıcı bulabilmesi ve ultra lüks turistik imkânları Dubai'yi cazibe merkezi haline getirmiştir.

İnşaat firmalarımızın birbiri ardına tamamlamış olduğu projeler ile ikili ilişkilerimiz üst düzeye çıkmış durumdadır. İkili ilişkilerin gelişmiş olduğu durumlarda elbete ki seyahatlar de sıklıkla gerçekleştirilmektedir. İster turistik isterse iş vizesi olsun Dubai vizesi başvurusu gerçekleştirirken bir uzman tarafındna işlemlerin tamamlanmış olması size büyük bir zaman kazandırabilir. Kendiniz ya da işiniz için zamanınız kıymetliyse Dubai Vize İşlemi sitesi başvurunuz için doğru bir başlangıç noktası olacaktır.
Dubai Emirliği; Türk vatandaşlarından yeşil pasaport ve diplomatik pasaport sahibi olanlar hariç vize başvurusu talep etmektedir. Ziyaretçiler, ziyaret sebepleri belirterek alacakları vize çeşidine göre farklılıklar gösterebilmektedirler. Dubai vizesi çeşitleri bunlardır;

Vize Türleri

Turistik Vize: Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında gerçekleştirilen ziyaretlerde kısa ve uzun ziyaretler için turistik Dubai vizesi almak zorunlu olmaktadır. Dubai vize başvurusu için bir vize danışmanlık kuruluşu ile çalışmanızı öneririz.
Ticari Vize: Birleşik Arap Emirlikleri'ne bağlı Dubai Emirliği’ne yapılacak ziyaretin sebebi ticaret amaçlı iş gezisi, toplantı, fuar, iş anlaşması ve araştırması gibi mevcut ülkeler arası ticareti geliştirmeye yönelik bir ziyaret ise bütün vizeler Dubai konsolosluğu tarafından turistik vize olarak değerlendirilmesine karşın başvuru için gerekli evraklar hem de değerlendirme koşulları açısından farklılık göstermesi sebebiyle ayrı bir vize çeşidi olarak ele alınır.
Ziyaret Vizesi: Türkiye’de yaşayan vatandaşların Dubai’de yaşayan akraba ve yakınlarını ziyaret etmek için kullandığı Dubai’de yaşayan kişilerin gönderdiği davetiye ile alınabilen vize çeşididir.
Transit Vizesi: Bu vize türü sadece Emirates havayolları ile Dubai üzerinden 3. ülkelere giderken aktarma süreniz boyunca havalimanı dışına çıkmak istemeniz durumunda alınması gereken bir vize türüdür. Transit vize süresi ülkeye giriş yaptıktan sonra en fazla 96 saat olup sadece aktarmalı uçuşlarda alınabilmektedir. Transit vize havalimanında düzenlenmemekte olup seyahatinizden önce yetkili bir aracı kurum üzerinden almanız zorunludur.
Dubai Çalışma Vizesi: Dubai'de proje yapan firmalar ve çalışmaya giden vatandaşların çalıştıkları şirketler aracılığı ile alınan vize türüdür.

UAE/Dubai online vize başvurusu

Online Başvuru