Birtek Turizm Hakkımızda

2009 yılında kurulmuş olan BirTek Turizm Dubai ziyaretlerinize size Dubai vize işlemi için profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana 2000’in üzerinde kurumsal firmaya, 10.000’in üzerinde de bireysel müşterilerine danışmanlık hizmeti sağlamıştır.

Vize konusunda tecrübe sahibi olmayan kişilerin büyük sıkıntılar yaşadıklarını çok iyi biliyoruz. Bu süreçte uğraştırıcı işler ve de koşturmacalar büyük bir zaman kaybına neden olur. Üstelikte tüm uğraşmalarınızın sonucunda eliniz boş dönme ihtimaliniz de olasılıklar dahilindedir. Dolayısıyla bizimle iletişime geçmek ya da online Dubai vize başvurusu işleminde bulunmak sizi tüm bu sıkıntılı süreçten de kurtaracaktır.

Firmamız sizden temin etmiş olduğu doğru ve tam evrak listesi ile birlikte gerekli olan tüm girişimleri ivedilikle başlatılır. Nerede olursanız olun bulunduğunuz noktadan pasaportunuz da alınarak vize işleminiz sonuçlanmış bir şekilde tekrar teslim edilir. 

Bizimle tanışmak ve çalışmak size her zaman avantaj sağlayacağı gibi zaman kaybından da kurtulmanıza neden olur. Her ülkenin kendisine göre vize talebi sırasında istediği evraklar vardır firmamız profesyonel çalışanları bu evrakları kuralına uygun bir şekilde hazırlayarak olumsuz bir netice elde edilmesinin de önüne geçmektedir.

BirTek Turizm yalnızca Dubai vizesi değil aynı zamanda tüm Schengen ülkeleri  Kanada, İngiltere, Çin, Mısır, Cezayir, İsrail, Tayvan, Küba ve Diğer Ülkelerinde vize işlemleri konusunda sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ
Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyin en üstünde gelir. Bu nedenle de ekip çalışmasına büyük önem veririz. Firmamız bünyesinde çalışan her personelimiz alanında uzman ve de ne yaptığını çok iyi bilen kişilerden oluşur.
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
Bizimle çalışan her bireysel ve kurumsal müşterilerimize güvenli, rahat bir yolculuk imkanı sunabilmek ve bu bağlamda da hatasız bir hizmet vermek bizim en büyük kalite anlayışımızdır. 
 
MİSYONUMUZ
•    Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmak.
•    Müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmeti sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi hizmetin tüm unsurlarını özenle gerçekleştirebilmek.
•    Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.
•    Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.
•    En kaliteli hizmeti en iyi fiyatla gerçekleştirebilmek.