(BAE) Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai Vize Evrakları

 • Renkli olarak Pasaportunuzun kimlik bilgilerinizin olduğu sayfa (Örnek)
 • Renkli olarak 1 adet vesikalık veya biyometrik resminiz (Örnek)
 • Önlü, Arkalı T.C. kimlik kopyanız (Örnek)

Dubai Vizesi

Birleşik Arap Emirlikleri ülkelerine seyahat edecek BORDO (Umuma Mahsus) Pasaport Sahibi T.C. vatandaşlarından vize talep etmektedir. Vizenizi seyahatinizden önce mutlaka yetkili aracı kurumlar üzerinden almanız gerekmektedir. Acentamız göçmenlik ofisi yetkili acentası olup sizin adınıza vize başvurusunda bulunmaya tam yetkilendirilmiş aracı kurumdur. Dubai vizesi başvurularınızı 256 Bit SSL sertifikalı internet sayfamızdan güvenle gerçekleştirebilir, vize ücretini kredi kartı ile  ödeyebilirsiniz.

Firmamız Birtek Turizm Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai vize işlemleri konusunda +8.500 (Sekiz Bin Beşyüz) üzerinde onaylı vize işleminde aracılık etmiş, yılların bilgi ve birikimine sahip büyük bir markadır.

Online Dubai vize başvurusu esnasında aşağıda yer alan evrakları renkli olarak Tarayıcı ''Scanner'' taratıp vaya okunaklı, net bir şekilde resmini çekip  bize ulaştırmanız gerekir. Bunun için sitemizdeki online başvuru kısmından kolayca istenilen evrakları yükleyerek vize başvuru işleminizi başlatabilirsiniz. Vize başvurularınızı haftanın 7 günü, 24 saat online olarak gerçekleştirebilir ve başvuru durumunuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Online başvurunuzu yaptıktan sonra firmamızın sizin için görevlendireceği profesyonel ekibimiz evraklarınızı inceleyecek, başvuru uygunluğunu kontrol ettikten sonra kredi kartı ödeme linki ile birlikte banka bilgilerimizi tarafınıza gönderecektir. Size uygun olan ödeme yöntemi ile ödemenizi yaptıktan sonra başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

İşlem süresi ortalama olarak 2-3 iş günüdr. (Yoğunluk, ek araştırma veya sistemsel sorunlardan dolayı bu süre 1 haftaya kadar uzayabilmektedir. Başvurunuzu en geç seyahatinizden 10 gün önce yapmanızı tavsiye etmekteyiz.)

Vizeniz onaylandığında SMS bildirimi ve e-posta olarak gönderimi yapılacak olup, siz sadece gelen vizenin çıktısını (Renkli veya Siyah-Beyaz) alıp Pasaportunuz, Uçak biletiniz ile birlikte seyahatiniz süresince yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.

YEŞİL (Hususi),  GRİ (Hizmet) ve SİYAH (Diplomatik) pasaport sahiplerinden BAE / DUBAİ  30 güne kadar yapacağınız turistik ve ticari seyahatlerinizde vize istememektedir.

Not: Bazı durumlarda güvenlik departmanımız yukardaki evraklar haricinde başvurunuzdan sonra ek evrak talep edebilmektedir.

BEA / DUBAİ VİZESİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

 • 29 günlük tek girişli vize (Vize Fiyatı: 4400 TL) Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 29 gün kalış hakkınız bulunur ve tek giriş çıkış için kullanılır.
   
 • 29 günlük çok girişli vize (Vize Fiyatı: 9000 TL) Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 29 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 29 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur.
   
 • 90 günlük tek girişli vize (Vize Fiyatı: 9700 TL) Alındığı tarih itibari ile 58 günlük geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 90 gün kalış hakkınız bulununur ve tek giriş çıkış için kullanılır.
   
 • 90 günlük çok girişli vize (Vize Fiyatı: 11300 TL) Alındığı tarih itibari ile 58 gün geçerlilik süresi olup, bu süre içinde giriş yapıldığı tarihten itibaren 90 günlük vize süreniz başlar ve ilk giriş tarihinizden sonraki 90 gün içinde sınırsız giriş hakkınız bulunur.
   
 • BAE / Dubai vize; Tüm Birleşik Arap Emirliklerinde (Abu Dhabi, Ajman, Dubai, Fujairah, Ras al-Khaimah, Sharjah, Umm al-Quwain)'de geçerlidir.
   
 • Acentamızdan aldığınız vizelerde herhangi bir kısıtlama olmayıp dilediğiniz havayolu firmasını kullanarak dilediğiniz ülkeden, dilediğiniz emirliğe giriş yapabilirsiniz.

90 Güne Kadar Vizesiz Seyahat Edebilen Ülke Vatandaşları (Pasaportunuz yanınızda olmak zorunda)
Arjantin , Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Şili, Hırvatistan, Güney Kıbrıs (Rum Kesimi), Çek Cumhuriyeti, Danimarka,  Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Seyşeller, Slovakya, Slovenya, Güney,Kore, İspanya, İsveç, İsviçre,

30 Güne Kadar Kapıda Vize Alabilen Ülke Vatandaşları (Pasaportunuz yanınızda olmak zorunda)
Andorra, Avustralya, Brunei, Kanada, Hong Kong, İrlanda, Japonya, Malezya, Mauritius, Monako, Yeni,Zelanda, Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu, San Marino, Singapur, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Vatikan Şehri

Aklınıza takılan başka sorularınız varsa S.S.S. bölümünü ziyaret edebilir veya bize e-posta gönderebilirsiniz.