Dubai Türk Restoranları

Türk ve Osmanlı mutfağını Dubai’de tatmak isterseniz aşağıdaki restaurantlar dan birini tercih ederek kendinizi Türkiye’de hissedebilirsiniz. 

Nusr-Et Restaurant Dubai

Nusr-Et Restaurant Dubai

Nusr-Et Steakhouse Dubai; harika etleri, büyüleyici servisi ve özel konseptiyle Dubai'de et sevenlerin ilk tercih ettiği mekanlardan biridir. Jumeirah bölgesinde Restaurant Village Four Seasons Resort Otel içinde yer alan mekan sürekli dolu olduğundan gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

 

Sultan Baba Dubai

Sultan Baba

Festival City'nin içerisinde yer alan bir Türk Restaurantıdır. Özellikle de iskenderi ile meşhurdur. Nedeni ise başında döner ustası bulunmaktadır. Heryerde bulamayacağınız için iskenderi burada gönül rahatlığı ile yemeniz mümkündür.

Turkish Village Restaurant and Cafe Dubai

Turkish Village Restaurant and cafe

Dubai'ye gideceğiniz vakit mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri olan Turkish Village Restaurant & Cafe, otantik ve moderin mekanının dışında, dışarıda ve teras bölümlerinde de sizlere harika bir yemek yemenizi sağlayan bir Türk Restoranıdır. Turkish Village, zengin ve geleneksel olarak Türk mutfağının, bütün ayrıntısını sizlere sunmakta ve damak tadınıza da hitap etmektedir.

Zurna Restaurant Dubai

Zurna Restaurant

Safa Park'a yakın olan Jumeirah bölgesinde bulunan bir Türk restaurantıdır. Konsept ise gene kebaptır. Lezzetli etle ve mezeler tadabilirsiniz. Genel olarak kebaplar daha çoktur.

Ottomans Restaurant Dubai

Ottomans Restaurant Dubai

Lalezar Restaurant

Lalezar Restaurant Dubai

Istanbul Flower Restaurant Dubai

Istanbul Flower Restaurant Dubai

Pacha Restaurant Dubai

Pacha Restaurant Dubai

Kaftan Restaurant Dubai

Kaftan Restaurant

Mado Restaurant Dubai

Mado Restaurant Dubai

Harput Restaurant Dubai

Harput Restaurant Dubai

 

Bu yazıyı sosyal medyada paylaşabilirsiniz

UAE/Dubai online vize başvurusu

Online Başvuru